Haber

Gaziantep Emniyet Müdürü Vatandaşlardan İhbar Çağrısında Bulundu

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, geçtiğimiz günlerde Gaziantep Emniyet Müdürü olarak atanan Celal Özcan ile görüştü. Ziyarette yeni emniyet müdürü Özcan, vatandaşları ne olursa olsun çevrelerinde olup bitenleri ‘bildirmeye’ davet etti.

GGC Başkan Vekili Hasan Kırmızıtaş ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Gaziantep Emniyet Müdürü Celal Özcan’a ‘tebrik’ ziyaretinde bulundu. Daha önce Gaziantep’te görev yaptığı için kenti tanıyan Emniyet Müdürü Celal Özcan, ziyaretten dolayı GGC yönetimine teşekkür etti.

Gaziantep basını ve GGC’nin çalışmaları hakkında bilgi veren GGC Başkan Yardımcısı Hasan Kırmızıtaş’ı dinleyen Celal Özcan, basın ve polisin ortak kamu görevi yürüttüğünü belirterek, kentte kentin çıkarları doğrultusunda bağlantıların kurulacağını kaydetti. yeni Çağ.

Emniyet Müdürü Özcan’dan vatandaşlara ‘rapor’ çağrısı

Gaziantep’in çok değerli bir şehir olduğunu belirten Celal Özcan, “Gaziantep’i huzurlu bir şehir haline getirmek için yürütülen çalışmaları biz devraldık. Gelecekte de Gaziantep’i her anlamda huzurlu kılmak için hatalardan ve hatalardan ödün vermeyeceğiz. “Gaziantep’in her anlamda huzurlu olması için çalışmalarımızdan taviz vermeyeceğiz. Sorunların çözümü için bir takım çalışmalar başlattık. Amacımız halkımızın huzur ve güven içinde yaşamasını sağlamaktır. Bu konuda vatandaşlarımızdan da bekliyoruz” Olası her türlü kabahat ve hataların önlenmesi için vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz. Bildikleri, gördükleri, duydukları veya şüphelendikleri durumları 112’ye bildirin. “Onlar yapsın. Hatalara ve zalimlere karşı el birliğiyle mücadele ederek huzur ve güvenliği tesis edeceğiz” dedi. – GAZİANTEP

selcuklu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu