Haber

Deposite outlet alışveriş merkezinde garaj günleri başlıyor

ALIŞVERİŞ İÇİN NEDENLERLE DOLU BİR GARAJINIZ VAR

DEPOSITE OUTLET AVM’DE GARAJ GÜNLERİ BAŞLIYOR

365 gün indirimin adresi Deposite Outlet AVM’de Garaj Günleri başladı. 11-19 Kasım tarihleri ​​arasında gerçekleşecek indirim günlerinde alışveriş severler ulusal ve uluslararası markalara outlet fiyatlarıyla sahip olma şansına sahip olacak.

Avrupa Yakası’nın gelişim bölgesi İkitelli ile Başakşehir’in buluşma noktasında yer alan Deposite Outlet Mall’ın heyecanla beklenen Garaj Günleri başladı. Ailenin tüm ihtiyaçlarının satın alınacağı ve moda tutkunlarının gardıroplarını yenilemek için beklediği indirim günleri, özel markalarla 19 Kasım’a kadar devam edecek.

“İndirimde İndirim” mottosuyla otopark alanında gerçekleştirilen Garaj Günleri etkinliğinde 11-11 tarihleri ​​arasında Boyner, LC Waikiki, FLO, Kiğılı ve Lufian gibi ünlü markaların da aralarında bulunduğu 30’dan fazla marka için inanılmaz fiyatlarla alışveriş imkanı sunulacak. ve 19 Kasım.

Deposite Outlet, ulusal ve uluslararası Puma, Altınyıldız, Mavi, Boyner Outlet, Paulmark, LC Waikiki ve Flo gibi seçkin markalarıyla İstanbul ve Başakşehir’in en çarpıcı ve kullanışlı alışveriş merkezidir. Keyifli ve sosyal bir alışveriş alanı sunmak amacıyla 30 milyon TL yatırımla yenilenen Deposite Outlet Alışveriş Merkezi, müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Çocukların da düşünüldüğü alışveriş merkezinde çocuklar, Avrupa yakasının en büyük açık oyun alanı olan “PARKY” ile eğlenceli vakit geçirebiliyor.

En Lezzetli Mola

Ziyaretçilerin alışveriş günlerini tatlandırmak amacıyla outlet içerisinde ayrıca yerel lezzetlerin sunulduğu restoran, kafe, büfe ve mağazalar da yer alıyor. Köfteci Yusuf, Nokul, Mersinli, Pizza Hut, Köşkeroğlu, Gloria Jeans, Palmedo, Sarıyer Metro Börekçisi ve Starbucks mağazalarının yanı sıra kırtasiye alışverişleri için Avansas ve market ihtiyaçları için File market bulunmaktadır. Ziyaretçiler ayrıca yemek molaları, iş yemeği toplantıları ve bilgisayar vardiyaları sırasında havadar bahçede biraz nefes alabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-sile.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu