Teknoloji

Volkswagen ID.7 Nasıl Görünecek?

Geçtiğimiz yıl prestijli ikonik otomobili Passat Sedan’ın üretimini sonlandırdı. volkswagen bu model yerine elektrikli alternatifler yaratmaya çalışıyor. Bu çalışmaların sonuncusu, ID.7Elektrikli sedanın adı birkaç gün önceydi. tanıttı.

Volkswagen ID.7’nin en dikkat çekici özelliği ise gövde üzerindeki boya teknolojisi oldu. 40 kat elektronik boya Bu sayede kullanan firma aracın renk değiştirmesini sağlardı. CES 2023 kapsamında yapılan açıklamalarda Volkswagen ID’nin renk değiştiren teknolojisi tanıtılıyor. bulunamayacak belirtildi. Peki bu araba piyasaya çıktığında nasıl görünecek?

Kamuflajı kaldırıldığında Volkswagen ID.7 böyle görünecek!

Rusya merkezli otomobil haber sitesi Kolesa, Volkswagen ID.7’nin ‘dijital ortamda’ kamuflajını kaldırdı. Oluşturulan render görseller, aracın seri üretimdeki ihtişamını gözler önüne seriyor. kaybolduğunu düşündürüyor . Tasarım olarak ID.7’nin Passat’ın yerini doldurup dolduramayacağının yorumunu size bırakıyoruz.

Kolesa’daki meslektaşlarımıza göre Volkswagen ID.7’nin renk değiştirme teknolojisi kaldırıldığında sedanın arkadan görünümü de mevcut olacak. değişecek . CES 2023’te gösterilen iki parçalı stop lambası, üretim versiyonunda bagaj kapağı boyunca uzanıyor. tek parça aydınlatmaolarak görünecektir.

Volkswagen Passat ve Volkswagen ID.7’nin karşılıklı görüntüsü:

Bu tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz? Volkswagen ID.7 tasarımıyla Passat’ın önüne geçmeyi başarabilecek mi?

Volkswagen ID.7 ile ilgili tüm detaylar için:

Volkswagen’in Ocak 2023 güncel fiyatları için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu