Teknoloji

Atomic Heart Front’tan Yeni Oynanış Videosu Geliyor

Yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Atomic Heart’ın çıkışı için gün sayarken, merakla beklediğimiz oyundan beklentileri yükselten yeni bir oynanış görseli ortaya çıktı.

İlk olarak 2018 yılında duyurulan Atomic Heart, ilk andan itibaren oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı.

Mundfish tarafından geliştirilen oyun, alternatif bir tarih akışı içerisinde bizleri hep uçlarda kalacağımız bir evrene davet ediyor. Kapalı Sovyet tesislerinde gizemin peşine düşeceğimiz oyun, 21 Şubat’ta çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Atomic Heart cephesinden orijinal bir oynanış görüntüsü geldi.

Gebel’in dizeleri hakkında bildiğimiz kıssa, yeterince ortaya konmuş olsa da.

Robotik teknolojisinde oldukça gelişmiş olan Sovyetler Birliği, bu robotları sanattan barınmaya, üretimden ulaşıma kadar pek çok konuda yardımcı olmak için kullansa da hikayenin bir yerinde işler çığırından çıkar ve robotlar buldukları insanlara saldırmaya başlar. bir zamanlar en büyük yardımcılarıydı.

Bu noktada karşımıza ana karakterimiz P-3 kod adlı ajanımız çıkıyor.

Bioshock esintilerinin hissedildiği oyunda görevimiz, gizli Sovyet tesislerine ve farklı bölgelere giderek robotların isyanlarının ardındaki sebebi bulmaktır. Hikayesiyle dikkat çeken, grafikleri ve oynanışıyla göz dolduran yapım çıktısıyla beklentileri karşılayıp karşılayamayacağını şimdilik hep birlikte göreceğiz.

haber-cicekdagi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu